UAB Hidrosistemos

Vandens gręžinių montavimas, įrengimas visoje Lietuvoje

Turite klausimų? Skambinti: +370 686 78355
Norint įsirengti vandens gręžinį reikia parengti projektą griežiniui įsirengti.

Projekto rengimo tvarka:

  • Reikia pateikti paraiška miesto arba rajono savivaldybėje gręžiniui įsirengti.
  • Gavus leidimą mūsų įmonė parengs techninę projekto dalį grežiniui įsirengti ir vandeniui tiekti .
  • Pagal vietovės geologinius parametrus projektuojamas vandens gręžinio gylis ir konstrukcija.

Vandens gręžiniai gali būti įrengiami tik laikantis tam tikros tvarkos. Taigi, kokios tvarkos laikantis įrengiami gręžiniai vandeniui?

  • Paruošiamieji darbai. Parengus vandens gręžinio projektą, pradedami paruošiamieji bei gręžimo darbai. Visų pirma reikia paruošti darbo aikštelę bei privažiavimo kelią. Vandens gręžinių gręžimas yra pradedamas nuo žvalgybos (tai procesas, kurio metu nustatoma, kokiame gylyje yra vanduo). Kuomet yra randami bent keli vandeningi plotai, vandens gręžinio užsakovas pasirenka jam labiausiai tinkantį variantą.
  • Projekto parengimas. Vandens gręžinio įrengimas yra pradedamas nuo projekto. Kas yra gręžinio projektas? Trumpai tariant, vandens gręžinio projektas – tai leidimas įsirengti gręžinį. Labai svarbu, kad projektai, pagal kuriuos yra įrengiami vandens gręžiniai, turi būti suderinti teritorinio visuomenės sveikatos priežiūros centru. Tam, kad būtų galima parengti projektą, yra reikalingi šie dokumentai: sklypo inžinerinis topografinis planas, projektavimo sąlygų sąvadas, sklypo nuosavybės kadastro pažymėjimas.
  • Vandens kėlimo įrangos montavimas. Bene pats svarbiausias dalykas, kurį būtina paminėti kalbant apie vandens kėlimo įrangos montavimą yra tas, jog vandens kėlimo įranga yra parenkama atsižvelgiant į kliento pageidavimus.
    Vandens kokybės tyrimas. Vandens kokybės tyrimas turi būti atliekamas prieš pradedant naudotis vandens gręžiniu. Svarbiausi rodikliai, kuriuos būtina ištirti yra: geležis, nitritai, nitratai, bendrasis kietumas ir amonis.